Labori koosseis

Arvi Freiberg
laborijuhataja, akadeemik, professor, tead. dr. (füüsika-matemaatika)
737 4612, 56453175
arvi.freiberg@ut.ee
CV
Jörg Pieper
biofüüsika professor, Dr.rer.nat (füüsika)
737 4777
jorg.pieper@ut.ee
CV
Juha Matti Linnanto
biofüüsika vanemteadur, PhD (füüsika)
737 4747
juha.matti.linnato@ut.ee
CV
 
Margus Rätsep
optika ja spektroskoopia vanemteadur, PhD (füüsika)
737 4747
margus.ratsep@ut.ee
CV
Kõu Timpmann
biofüüsika vanemteadur, knd (füüsika-matemaatika)
737 4739, 737 4738
kou.timpmann@ut.ee
CV
Erko Jalviste
teadur, PhD (füüsika)
5052383, 737 4738
erko.jalvite@ut.ee
CV
Liina Kangur
teadur, PhD (biokeemia)
5071061
liina.kangur@ut.ee
CV
Kristjan Leiger
teadur, PhD (füüsika)
737 4747
kristjan.leiger@ut.ee
CV
 
Maksym Golub
teadur, PhD (füüsika)
 
maksym.golub@ut.ee
CV
 
Kristel Roots
üliõpilane
 
kristel.roots@ut.ee
 
 
Alexei Morgunov
üliõpilane
 
alexei.morgunov@ut.ee
 
 
Helis Paas
üliõpilane
 
helis.paas@ut.ee
 

 

Hiljutised labori liikmed

Mihkel Pajusalu
PhD (füüsika)
 
pajusalu@mit.edu
CV
Dheerendra Yadav  
PhD (füüsika)
 
dyadav.iitk@gmail.com
 
Manoop Chenchiliyan
PhD (füüsika)
 
cmanoopckr@gmail.com
 
Tatsiana Burankova
PhD (füüsika)
 
tatsiana.burankova@psi.ch
 

 

Hain Salujärv
spetsialist
51988372
 
 
  Renata Muru, MSc
  Liis Reisberg, MSc
  Elerin Albin, MSc

Kaastöölisi (ühispublikatsioonide alusel)

  • H.A.Aarna
  • J.Aaviksoo
  • J.P.Allen
  • A.Anijalg
  • R.Avarmaa
  • R.Bassi
  • M.-C.Bellissent-Funel
  • R.E.Blankenship
  • A.Y.Borisov
  • Z.-L. Cai
  • R.J.Cogdell
  • M.G.Dahlbom
  • H.J.Eichler
  • A.Ellervee
  • Z.Fetisova
  • N.J.Fraser
  • A.Gall
  • B.Gall
  • V.I.Godik
  • R.Groce
  • S.Hess
  • C.N.Hunter
  • N.S.Hush
  • J.A.Ihalainen
  • K.-D. Irrgang
  • J.A.Jackson
  • P.E.Jensen
  • M.R.Jones
  • R.Kaarli
  • Z.Katiliene
  • H.Keis
  • S.G.Kharchenko
  • N.Yu.Kuznetsova
  • J.J.Koni
  • J.E.I.Korppi-Tommola
  • P.Kukk
  • P.L.Kukk
  • R. Kunz
  • J. Köhler
  • A.Laisaar
  • A.Laisk
  • M.Lepik
  • S.Lin
  • J.Linnanto
  • V.Liolia
  • J.Lippmaa
  • A.Lõhmus
  • R.Lõhmus
  • K.Mauring
  • M.Miller
  • R.Monshouwer
  • A.A.Moskalenko
  • V.Novoderezhkin
  • V.Oja
  • J.D.Olsen
  • H.Paulsen
  • H.Pettai
  • J.Pieper
  • T.Pullerits
  • M.Pärnoja
  • P.Qian
  • A.Raidalu
  • K.K.Rebane
  • L.A.Rebane
  • J.R.Reimers
  • T.Reinot
  • I.Renge
  • G.Renger
  • B.Robert
  • R.Ruus
  • P.Saari
  • A.Saarnak
  • S.Savikhin
  • H.Scheer
  • H.V.Scheller
  • F.-J.Schmitt
  • K.Schulten
  • M. Sener
  • O.I.Sild
  • G.F.Stelmakh
  • J.N.Sturgis
  • V.Sundström
  • H.Sõnajalg
  • A.Taisova
  • R.Tamkivi
  • T.Tamm
  • M.Tars
  • C.Theiss
  • J.A. Timney
  • O.Toropygina
  • V.V.Travnikov
  • A.B.Treschalov
  • G.Trinkunas
  • I. Trostmann
  • M.P.Tsvirko
  • L.Valkunas
  • R.van Grondelle
  • F.van Mourik
  • A.A.Vill
  • K.J.Visscher
  • R.W.Visschers
  • M.R.Wasielewski
  • J.C.Williams
  • W.N.Woodbury
  • F.G.Zhang
  • W.Zhou